You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Braga Natural Food

     

Mąka kokosowa 1kg

  • Kod Produktu: Mąka kokosowa 1kg
  • Dostępność: W magazynie
8,00zł 5,00zł

Mąka wytwarzana ze zmielonego miąższu kokosa. Wytłoki miąższu, który pochodzi z wnętrza orzecha kokosowego, przechodzą proces mielenia, dzięki czemu otrzymujemy gotową mąkę. 

Jesteśmy producentem tego produktu, mąka powstaje w naszym młynie.


Właściwości mąki kokosowej:

Charakteryzuje się kokosowym smakiem oraz słodkim zapachem. Można ją stosować do wypieków podobnie jak innych mąk zbożowych lub jako dodatek do koktajli czy płatków śniadaniowych. Warto dodać mąkę kokosową do wypieku, aby uzyskać kokosowy zapach i smak. Mąka kokosowa stała się w ostatnich latach popularnym produktem dzięki temu, że jest bezglutenowa. To nie jedyna zaleta tego produktu. Sama mąka posiada więcej błonnika niż otręby (2 razy więcej!) czy od mąki pszennej (aż 10 razy więcej!). Przyspiesza metabolizm, przez co mąka kokosowa to często bywalec diet, które odchudzą twoją sylwetkę. 

Człowiek często nie jest w stanie zjeść wystarczającą ilość błonnika. Pomoże mu w tym dodawanie mąki kokosowej do wypieków, a nawet zjadanie jej "na surowo" to znaczy jako dodatek do chociażby owsianki. Nasz przepis na brownie z mąki kokosowej znajdziesz TUTAJ

Mąka bezglutenowa.


Wyprodukowano w Polsce.


Produkt może zawierać śladowe ilości glutenu.

Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu.

Szczegóły produktu
Bezglutenowy:TAK Kraj pochodzenia:POLSKA
Producent:Braga Natural Food Przepisy:http://bit.ly/2GaSiN6
Całkowita ocena 5
Napisz opinię
Uwaga! HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra